La Corte Della Rocca

  • 90 m²
  • 2 ložnice
  • 2 koupelny

Hosté města Turín si budou užívat pobyt v apartmánu La Corte Della Rocca.

Ubytování je 25 minut chůze od vlakového nádraží Porta Susa, a 25 minut chůze od Královský palác v Turíně. Park Valentino najdete za 14 minut chůze od ubytování. Bastimento nabízí jídla italské kuchyně a jsou jen 150 metrů daleko. Autobusové nádraží Mazzini je vzdáleno 5 minut chůze.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near La Corte Della Rocca Turín
Casa Vittoria
Cena pouze pro mobilní zařízení

Casa Vittoria

9.0
Výjimečný 87 recenzí
328 m od ubytování
USD 276 USD 248
za noc
Centro - Nel Salotto Di Torino
Cena pouze pro mobilní zařízení

Centro - Nel Salotto Di Torino

9.8
Skvělý 9 recenzí
371 m od ubytování
USD 311 USD 280
za noc
Alma Dos
Cena pouze pro mobilní zařízení

Alma Dos

375 m od ubytování
USD 105 USD 95
za noc
    Jak se dostat do hotelu

    Letiště

    Turin Airport
    18 km

    Vlaková nádraží

    Porta Nuova Railway Station
    1,2 km

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi

    Možnosti parkování

    • Parkování

    V kuchyni

    • Kuchyňské potřeby

    Pro děti

    • Dětské postýlky

    V pokojích

    • Sedací kout
    • K dispozici čaj a káva
    • Jídelní stůl
    • Žehlení

    V koupelně

    • Pračka
    • Toaletní potřeby zdarma

    Zařízení

    • LCD TV

    Důležité informace

    Přihlášení: od 15:00 do 22:00
    Odhlášení: od 05:00 do 11:00
    Číslo licence00127204378,IT001272C2O7ZOKJ6Q
    Často kladené otázky
    • Kde je apartmán La Corte Della Rocca umístěn?
      Apartmán La Corte Della Rocca se nachází v blízkosti Náměstí Vittoria Veneta.
    • Jaké atrakce jsou v blízkosti apartmán La Corte Della Rocca apartmán?
      Mezi oblíbená místa poblíž apartmán La Corte Della Rocca apartmán patří mimo jiné Královský palác v Turíně, Park Valentino, Národní muzeum kinematografie.
    • Kolik stojí pobyt v apartmán La Corte Della Rocca?
      Noční pobyt v apartmán La Corte Della Rocca bude stát 309 €.
    • Jsou v blízkosti toto ubytování typu apartmán nějaké stravovací zařízení?
      Mezi restaurace v blízkosti toto ubytování typu apartmán patří restaurace Le Due Torri a del Maslè, které se nacházejí jen asi 5 minut chůze.
    • Jak velký je toto ubytování typu apartmán?
      Toto ubytování typu apartmán má 90 m².

    Umístění

    Map
    Poblíž

    Letiště

    Turin Airport
    18 km

    Vlaková nádraží

    Porta Nuova Railway Station
    1,2 km

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Zatím žádné recenze :(

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    La Corte Della Rocca Turín

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít